EN
LT
Vilniaus alibi. Baltijos šalių detektyvinės literatūros dienos
2005-11-02
Festivalio "Vilniaus Alibi" ir portalo DELFI žaidimas
 
Detektyvinės literatūros festivalio “Vilniaus alibi” partneris naujienų portalas DELFI kviečia išlaisvinti vaizduotę ir žaisti smagų komentarų žaidimą.
 
Kiekvieną savaitę DELFI Bloge blog.delfi.lt pristatoma po vieną iš devynių detektyvinio žaidimo internete “Valdovo šešėlyje” herojų.
 
Žaidėjams siūloma kurti istorijas apie detektyvinio žaidimo herojus ir jų likimus. Įdomiausią herojaus istoriją papasakoję skaitytojai bus apdovanoti originaliomis kortų kaladėmis.
 
Šios savaitės istorijos herojus - Saulius Račkaitis. Saulius - 23 metų vyras be pastovios darbo vietos, gimė Lietuvoje, bet būdamas vaikas su motina emigravo į Norvegiją. Mirus motinai, įsivėlė į keletą smulkių nusikaltimų Osle, tačiau teistas nėra; nuolatinis klubo “Raudonoji aikštė” lankytojas.
 
Kokia visa Sauliaus istorija, žinote tik jūs - pasakokite! Nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto adreso. Žaidimas vyks iki lapkričio 27 d.
 
Nuo žaidimo pradžios jau pristatyti šie herojai: prestižinio sostinės sporto klubo barmenas Kęstas Gedvilas, Danijos farmacijos bendrovės ”Danvaistas” asistentė Rūta Astrauskaitė, geriausias vyrų krepšinio komandos ”Lietuvos vakaras” žaidėjas Paulius Račkaitis ir Vilniaus policijos komisariato pareigūnė Birutė Pocienė.
 
Visi herojai ir bendrovių bei kiti pavadinimai yra išgalvoti. Bet kokie sutapimai su realiais asmenimis ar bendrovėmis yra visiškai atsitiktiniai.
 
2005 Šiaurės ministrų taryba. All rights reserved e-solution: gaumina