EN
LT
Vilniaus alibi. Baltijos šalių detektyvinės literatūros dienos
2005-11-03
Išrinkti žaidimo "Valdovo šešėlyje" trečiosios savaitės laimėtojai
 
Trečioji žaidimo "Valdovo šešėlyje" spėjimo savaitė (spalio 24 d. - 30 d.) buvo labai nesėkminga vienam iš žaidimo herojų. Iš visų įtariamųjų jis surinko beveik pusę visų savaitės balsų ir, žaidėjų manymu, yra žudikas. Koks jo vardas, ar jis iš tiesų įvykdė žmogžudystę? Kol vyksta bylos tyrimas, pareigūnai susilaiko nuo bet kokių komentarų, tačiau jie sutiko išrinkti savaitės prizų laimėtojus :)
 
2 pakvietimus į Šiaurės šalių kino forumo “Scanorama” programos 'Nusikaltimas ir bausmė' filmą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje laimėjo Andrius iš Vilniaus.
 
Šiaurės ministrų tarybos biuro įsteigtus prizus (marškinėlius ir kortas) laimėjo Edita iš Kauno.
 
Dvi leidyklos “Alma Littera” Knygų klubo knygas laimėjo Loreta iš Vilniaus.
 
Sveikiname savaitės laimėtojus ir kviečiame toliau dalyvauti žaidime. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai.
 
Primename, kad norint laimėti savaitės prizą, nebūtina atspėti teisingai, lošime dalyvauja visi savaitės žaidėjai, pateikę bet kokią savo versiją. Didįjį žaidimo prizą - kelionę dviems į pasirinktą Šiaurės šalių sostinę - laimės tas žaidėjas, kuris daugiausiai kartų teisingai nurodys nusikaltimo eigą ir tikrąjį žudiką.
 
Taip pat primename, kad jau šį antradienį, lapkričio 8 d., prasideda pirmasis Baltijos jūros šalių detektyvinės literatūros festivalis "Vilniaus Alibi". Visus festivalio renginius rasite interneto svetainėje vilniausalibi.lt.
 
 Vilniaus Alibi
 
 
 
 
2005 Šiaurės ministrų taryba. All rights reserved e-solution: gaumina